referencje

Centrum Edukacyjne Feniks powstało w 2007 roku i od tego czasu, bez przerw, prowadzi kursy językowe.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych dla firm, zarówno ogólnych, jak i o najwyższym stopniu specjalizacji. Proponowany przez nas system szkoleń (ilość godzin, czas trwania kursu) za każdym razem całkowicie dopasowujemy do potrzeb i wymagań klienta. Naszą dewizą jest solidność i kompletne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Świadczą o tym referencje wystawiane przez naszych klientów. 

Nasze Centrum Edukacyjne od 2010 roku jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2.12/00214/2010. Feniks jest również wpisany do bazy danych D&B pod numerem D-U-N-S 42218153. 

Część naszych klientów podzieliła się swoją opinią o współpracy z nami. Z dumą prezentujemy do wglądu referencje otrzymane od nich:

 Prowadziliśmy lub prowadzimy zajęcia dla pracowników takich firm jak :

 • Valeo Autosystemy, Systemy Wycieraczek
 • Valeo Autosystemy, Systemy Chłodzenia Silnika
 • Valeo SSC – Skawina
 • Exterea Polska Sp. z o.o.
 • Alfa Laval Poland Sp. z o.o.
 • Honda Krężel&Krężel
 • Alfa Laval Sp. z o.o.
 • Azimo Ltd.
 • HSBC Service Delivery (Polska) Sp. z o.o.
 • Ikea Retail
 • Philip Morris 

Ponadto w 2010 roku Centrum Edukacyjne Feniks współpracowało z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, z siedzibą w Krakowie, w ramach projektu Modernizacja systemu doskonalenia kadr szkół zawodowych w Małopolsce finansowanego ze środków Unii Europejskiej. W ramach tego programu prowadziliśmy szkolenia z języka angielskiego oraz niemieckiego.

caret-down caret-up caret-left caret-right

Od niespełna dwóch lat mieszkam i pracuję we Francji. Kiedy zdecydowałam się na wyjazd, po francusku umiałam przedstawić się i policzyć do dziesięciu. Miesiąc później wylądowałam w Paryżu, umiałam odnaleźć się na lotnisku i na dworcu, kupić pierwszego rogalika i bilety w dalszą trasę, by następnego dnia przejść pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną w mojej pierwszej pracy. W Feniksie odbywałam miesięczny, BARDZO intensywny kurs przygotowawczy języka francuskiego skierowany do fizjoterapeutów. Mimo, iż zajęcia od bywały się 5 razy w tygodniu i trwały 6h dziennie, różnorodność lekcji i zapał wykładowców skutecznie przykuwały naszą uwagę aż do ostatnich minut. Będąc już we Francji, kontynuowałam naukę z lektorką przez Internet. Polecam wszystkim chcącym doskonalić język, bądź nauczyć się go "od zera".

Edyta Gracz

Do Feniksa zapisaliśmy się z żoną w październiku roku 2010. Chcieliśmy wówczas wyjechać z kraju i przeprowadzić się do naszych zachodnich sąsiadów. Przez dwa semestry braliśmy udział w intensywnych zajęciach z francuskiego. Po upływie tego czasu ruszyliśmy w stronę Paryża. Patrząc wstecz muszę przyznać, że jestem wyjątkowo zadowolony zarówno z profesjonalizmu jak i rzetelności wykładowcy oraz niezmiernie korzystnej dla mnie relacji cena/jakość, która cechuje tą szkołę. Nawet tak (relatywnie) krótki okres czasu, jaki poświęciliśmy na naukę, umożliwił nam opanowanie języka w stopniu komunikatywnym zarówno na płaszczyźnie zawodowej (oboje pracujemy) jak i prywatnej. Wstępnie „ogarnęliśmy”, wszelkie sprawy związane z pracą / systemem podatków / zakwaterowaniem etc. I przymierzamy się teraz do kursu internetowego.
Polecamy wszystkim!

Kuba z Kasią

Kasia jest osobą wysoce profesjonalną i z pasją podchodzącą do wykonywanego zawodu. Posiada niezwykły dar pedagogiczny, potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia w sposób klarowny i jasny! ! Zajęcia prowadzi z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Fantastyczna osoba, wspaniały nauczyciel. Szczerze polecam!!!!

Izabela Podlaś

W Feniksie nigdy nie byłem, ale nie przeszkadzało mi to zacząć nauki francuskiego przez Internet. Z lektorką "spotykamy się" raz na tydzień. Widzimy się, słyszymy i piszemy w specjalnie przygotowanym programie w Internecie. Dzięki lekcjom zauważyłem znaczny postęp w mówieniu, a co więcej to mówienie poprawnie gramatycznie.

Mateusz Gracz

Exterea Polska sp. z o. o.

W okresie od października 2009 roku nasza firma współpracuje z Centrum Edukacyjnym Feniks w ramach organizacji specjalistycznych szkoleń z języka francuskiego dla fizjoterapeutów chcących wyjechać do pracy we Francji.

Centrum opracowało szczegółowy program kursu, który uwzględnia specyficzne potrzeby słuchaczy. Program obejmuje zarówno zagadnienia z życia codziennego jak i specjalistyczne słownictwo z dziedziny fizjoterapii.

Zajęcia całkowicie dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów. Lektorzy są bardzo dobrze przygotowani do zajęć, wykonują swoją pracę sumiennie, rzetelne i kreatywnie, motywują do dalszej pracy. Kurs językowy prowadzony jest w sposób profesjonalny, elastyczny i ciekawy.  Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Podczas spotkań przekazywane są  zarówno informacje dotyczące samego języka francuskiego jak i poruszane są zagadnienia związane z kulturą  i cywilizacją francuską.

Cenimy sobie również elastyczność Centrum przy opracowywaniu terminów kursów, które są całkowicie dostosowane do naszych potrzeb i wymagań.

Magdalena Bronikowska

Specjalista ds. administracji

Exterea Polska sp. z o. o. Medical Staffing Industry

Autoryzowany Dealer Honda Krężel & Krężel

W okresie od marca do grudnia 2008 Centrum Edukacyjne Feniks organizowało kurs języka angielskiego dla pracowników naszej firmy. Szkoła opracowała specjalny program biorący pod uwagę potrzeby pracowników naszej firmy.

Sposób prowadzenia zajęć, przygotowane materiały dydaktyczne oraz sama organizacja szkolenia całkowicie spełniały nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem była elastyczność harmonogramu, przystosowanego do potrzeb kursanta.

Profesjonalizm Centrum był potwierdzony również przez wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów, ich rzetelność i zaangażowanie w prowadzenie zajęć.

Z pełnym przekonaniem polecamy wszystkim usługi Centrum Edukacyjnego Feniks.

Właściciel Firmy

Marek Krężel

05.01.2009

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli podjęło współpracę z Centrum Feniks w ramach projektu Modernizacja Systemu Doskonalenia Kadr Szkół Zawodowych w Małopolsce finansowanego ze środków Unii Europejskiej. W ramach w/w programu Centrum Edukacyjne Feniks prowadziło w w grudniu 2010 intensywne szkolenia z języka niemieckiego.

Na potrzeby szkolenia Centrum opracowało specjalny program kursu uwzględniają specyficzne potrzeby kursantów.

Zajęcia zostały w pełnym stopniu dostosowane do wymagań słuchaczy. Lektorzy byli bardzo dobrze przygotowani do prowadzenia zajęć, wykazali się profesjonalizmem oraz kreatywnością.

Profesjonalizm Centrum jest również widoczny na poziomie obsługi administracyjnej szkoleń, sprawnym przepływem informacji oraz wszelkich dokumentów miedzy firmami.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi Centrum Edukacyjne Feniks Sp. z o.o.

Dyrektor Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli
mgr Jarosław Chodźko

Travelnity

Firma Centrum Edukacyjne Feniks przeprowadziła w naszej firmie w okresie od września do listopada 2010 specjalistyczne szkolenie z języka angielskiego o tematyce : słownictwo z branży turystycznej.

Zajęcia dostosowane zostały do potrzeb naszych pracowników jak i do ich poziomu zaawansowania językowego. Fachowość lektorów potwierdza profesjonalne przygotowanie zajęć, które przeprowadzone są rzetelnie, kreatywnie i z dużym zaangażowaniem. Stosowane metody pracy uczyniły naukę miłą i przyjemną.

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Centrum Edukacyjne Feniks wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalizm.

Marta Krupińska
Travelnity.com

Valeo Autosystemy Sp. z o. o. Systemy Chłodzenia Silnika

Współpraca z firmą Feniks Sp. z o. o. Centrum Edukacyjne Feniks została nawiązana w roku 2011 i kontynuowana jest do dziś.

Korzystamy ze szkoleń z języka francuskiego, dzięki którym nasi pracownicy z powodzeniem komunikują się w środowisku międzynarodowym w naszej firmie.

Cenimy sobie współpracę z firmą Feniks Sp. z o. o. Centrum Edukacyjne przede wszystkim ze względu na świetnych lektorów.

Pragnę zwrócić uwagę na wysoki poziom obsługi administracyjnej szkoleń, sprawne zarządzanie przepływem informacji oraz dokumentów finansowych miedzy naszymi firmami.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Feniks Sp. z o. o. Centrum Edukacyjne każdemu. Kto szuka profesjonalnego dostawcy szkoleń dla środowiska biznesowego.

Training Specialist

Dr Magdalena Szura

Valeo Autosystemy Sp. z o. o. Systemy Chłodzenia Silnika

Valeo Autosystemy Sp. z o. o. SSC

Od lipca 2014 roku Centrum Edukacyjne Feniks Sp. z o. o. prowadzi kurs języka angielskiego dla  pracowników naszej firmy: Valeo Autosystemy Sp. z o. o. SSC. Szkolenia odbywają się w naszej siedzibie mieszczącej się przy ulicy Przemysłowej 3, 32-050 Skawina.

Szkoła przygotowała dla nas specjalny program odpowiadający całkowicie naszym potrzebom. Poziom merytoryczny widoczny w sposobie prowadzenia zajęć, przygotowywanych materiałach dydaktycznych oraz organizacji zajęć spełnia stuprocentowo nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem, który bardzo cenimy w Centrum Edukacyjnym Feniks, jest elastyczność harmonogramu. 

Profesjonalizm i rzetelność Centrum potwierdza również wysoko wykwalifikowana kadra, bardzo angażująca się w przygotowywanie i prowadzenie zajęć.

Jednocześnie zaświadczamy, że w naszej firmie Centrum Edukacyjne Feniks do końca grudnia 2014 przeprowadziło 120 godzin dydaktycznych zajęć w grupach na poziomie A1/A2 oraz B1. Zaświadczamy również, że w roku obecnym wszystkie zajęcia są kontynuowane w wyżej wymienionych grupach, a także prowadzone są zajęcia w grupach B2 oraz C1. Łącznie Centrum Edukacyjne Feniks prowadzi w naszej firmie sześć grup językowych o różnych poziomach wymienionych powyżej.

Rafał Zborzyński

Dyrektor Działu Personalnego Valeo Autosystemy Sp. z o. o. SSC

Valeo Autosystemy Sp. z o. o. Systemy Wycieraczek

Od 1.10.2010 Centrum Edukacyjne Feniks prowadzi kurs języka niemieckiego dla pracowników naszej firmy. Szkoła opracowała specjalny program całkowicie odpowiadający naszym potrzebom.

Poziom merytoryczny widoczny w sposobie prowadzenia zajęć, przygotowywanych materiałach dydaktycznych, jak i organizacja szkoleń całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem jest elastyczność harmonogramu, przygotowywanego do potrzeb kursanta.

Profesjonalizm Centrum jest potwierdzony również przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, ich rzetelność i zaangażowanie w prowadzenie zajęć.

Specjalista ds. Kadr i Płac
Marzenia Cygan

Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Systemy Wycieraczek

Nasze kursy: