Kim jesteśmy?

Centrum Edukacyjne Feniks to szkoła językowa, która działa nieprzerwanie od 2007 roku.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy przede wszystkim lubią to, co robią i wkładają w swoją pracę całych siebie. Uczymy z entuzjazmem i zaangażowaniem. Nasze zajęcia są kreatywne i dopasowane do potrzeb naszych Klientów – zarówno indywidualnych jak i firm. Ekipa Feniksa to zgrany zespół, który dba o to, aby nauka języków obcych była miła, łatwa i przyjemna.

Jakich języków uczymy? Od tych najbardziej popularnych jak angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański czy rosyjski, po języki „bardziej egzotyczne” jak szwedzki czy hebrajski.

Ciągle i systematycznie się rozwijamy. Od 2015 roku prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat. Jesteśmy licencjonowanym centrum metody Teddy Eddie – angielski dla dzieci 2-7 lat.

We wrześniu 2017 roku otworzyliśmy nową siedzibę naszej szkoły, w nowopowstałym budynku przy ul. Dobrego Pasterza 52, w lokalach usługowych na parterze.

Od września 2017 znajdziecie nas:

na Prądniku Czerwonym:

na Prądniku Białym:

Facebook Pagelike Widget

Jesteś na terenie Prądnika Białego lub Czerwonego, Czyżyn lub w Zielonkach?
Chcesz zaprosić naszego misia Teddy Eddie do Twojego przedszkola, na piknik lub festyn? Planujesz zorganizować przedstawienie edukacyjne?
Napisz do nas:  marketing @ edufeniks.com

 

A jeśli jesteś lektorem i szukasz nowych wyzwań i elastycznych godzin pracy, wejdź tutaj: rekrutacja. Rekrutujemy cały rok! Twoją aplikację możesz też wysłać na: praca @ edufeniks.com.

Oto nasza ekipa:

centrum edukacyjne feniks

Katarzyna Kukla – właścicielka i założycielka Feniksa. Mocno wierzę, że każdego można nauczyć języka obcego - udwadnia to na co dzień prowadząc zajęcia z języka francuskiego. W Feniksie stara się stworzyć atmosferę, która sprawi, że chce się tu przychodzić zarówno, by pracować jak i by się uczyć.

Justyna Łagan – dba o to, aby każdy znalazł odpowiedni kurs dla siebie. Organizuje zapisy, proponuje godziny zajęć. Pilnuje, aby wszystko działało jak w zegarku. Zawsze uśmiechnięta, z chęcią pomoże i odpowie na wszystkie pytania. Jeśli masz pytania dotyczące kursu językowego dla Ciebie, skontaktuj się z Justyną: kontakt @ edufeniks.com.

Karolina Dudek – metodyk i anglistka. Energiczna, uśmiechnięta, całkowicie oddana nauczaniu języka. Jej żywiołem są zajęcia dla dzieci. Razem z Misiem Teddy Eddie wprowadza uczniów w magiczny świat angielskiego. Karolina odpowie na wszystkie pytania dotyczące metody Teddy Eddie, rozwieje wątpliwości dlaczego warto uczyć się języka od najmłodszych lat.

Szukasz kursu językowego?

Skontaktuj się z nami, podczas rozmowy ustalimy jaka metoda nauki języka obcego będzie najbardziej Ci odpowiadać.

Nabór na zajęcia jest u nas stały. Do poszczególnych grup można dołączyć nawet w środku roku. Proponujemy bezpłatny test sprawdzający Twój poziom językowy. Na jego podstawie będziemy mogli zaproponować konkretne rozwiązanie. W przypadku zajęć indywidualnych, terminy ustalamy bezpośrednio z Kursantem – nie narzucamy sztywnego grafiku – sam decydujesz w jakie dni i godziny chcesz mieć zajęcia.

Dzieci mogą wziąć udział w bezpłatnej lekcji pokazowej. Dzięki temu i mały uczeń, i Ty sprawdzicie, jak wyglądają zajęcia. Dla dzieci powyżej 7 roku życia, które ukończą minimum ostatni poziom kursu Teddy Eddie (Teddy Eddie SCHOOL), proponujemy kontynuację metody: Savvy Ed. Jest to kurs przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 10 roku życia, napisany przez jedną z autorek metody Teddy Eddie. Twoje dziecko nie miało możliwości ukończenia minimum Teddy Eddie SCHOOL? Nie martw się, prowadzimy również równoległe kursy językowe dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Nasze kursy: