zapisy

Zapisy na kursy 2018/2019 ruszyły

wpis w: Aktualności | 0

Zapisując swojego malucha na zajęcia językowe Teddy Eddie lub Savvy Ed do 29 czerwca oszczędzasz 100 zł!*

Aby skorzystać z promocji, prosimy o kontakt z nami:
pod numerem  692 708 383 lub o wiadomość e-mail na adres   kontakt@edufeniks.com

 

Teddy Eddie

TEDDY EDDIE AND HIS SOCK, czyli TEDDY EDDIE I JEGO SKARPETKA to licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, którego głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Więcej o metodzie możesz poczytać tutaj.

Savvy Ed

Savvy Ed to metoda bardzo ambitna. Dzięki niej, dzieci w wieku od 7 do 10 lat, opanowują ogrom materiału. Skuteczność tej metody polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele się uczą oraz ile się od nich wymaga. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach, które systematycznie rozwijamy i utrwalamy. Więcej o metodzie tutaj.

 

Lekcje otwarte

A jeśli nie jesteś pewny czy to dobry moment na rozpoczęcie nauki dla Twojego dziecka lub chcesz sprawdzić jak wyglądają zajęcia dla maluchów tą metodą, zapraszamy na lekcję otwartą! Najbliższa lekcja otwarta dla rodziców i dzieci wieku przedszkolnym odbędzie się 26.06.2018 w naszej szkole przy ul. Dobrego Pasterza 52. Obowiązują zapisy. Zajęcia odbędą się w grupach kilkuosobowych, odpowiednich do wieku dzieci. Zapraszamy do uczestnictwa!
Więcej informacji o lekcji otwartej tutaj

angielski dla dzieci

-* Maksymalna suma zniżek wynosi 150zł/osobę