lekcje pokazowe

Nowy termin lekcji pokazowych

wpis w: Aktualności | 0

Kolejny termin lekcji pokazowych przed nami. Zapraszamy 19 września do naszej szkoły przy ulicy Dobrego Pasterza 52.

Terminy

Zajęcia odbędą się dla dzieci w dwóch grupach:
O godz. 17:00 odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku 2, 3 i 4 lata.
O godz. 18:00 odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku 5 i 6 lat.

Lekcje pokazowe

Udział w lekcjach pokazowych jest darmowy i niezobowiązujący. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych metodą Teddy Eddie jak i rodziców szukających odpowiedniego kursu angielskiego dla przedszkolaka. Lekcje pokazowe to idealna okazja, aby poznać naszych lektorów, szkołę i metodę. Można nas wypytać o wszystko, co dotyczy nauki języków obcych w młodym wieku i realizacji kursu.

Lekcje pokazowe to także fantastyczna okazja, aby zobaczyć jak realizowane są zajęcia i w jaki sposób dzieci od pierwszych chwil chętnie reagują na wykonywanie poleceń i wspólnych zadań w języku angielskim. Nawet, jeśli wcześniej nie miały kontaktu z językiem obcym i dopiero zaczynają mówić.

Lekcje pokazowe, podobnie jak zajęcia odbywają się w małych grupach. Dlatego, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w celu zarezerwowania miejsca dla Państwa.

Można do nas zadzwonić pod numer 692 708 383.
Można też do nas napisać na adres kontakt @ edufeniks. com

Teddy Eddie w Krakowie

Teddy Eddie and his sock, czyli Teddy Eddie i jego skarpetka to licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Zajęcia wypełnione są komunikacją w języku angielskim od pierwszych zajęć. Jak zachęcamy dzieci do używania języka? Korzystamy z tego co dzieci lubią najbardziej czyli: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Autorki programu czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym.

Więcej o metodzie można przeczytać na naszej stronie o kursie Teddy Eddie oraz na stronie licencjodawcy EduBears.