lekcje pokazowe

Lekcje pokazowe z metodą Teddy Eddie

wpis w: Aktualności | 0

Dla wszystkich zainteresowanych metodą Teddy Eddie, którym nie udało się dotychczas zapisać na lekcje pokazowe: Zapraszamy 20 września! 

20 września w Centrum Edukacyjnym Feniks przy ul. Dobrego Pasterza 52 odbędą się kolejne lekcje otwarte dla dzieci i rodziców poszukujących kursów angielskiego dla przedszkolaków.

🗓Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:

Zajęcia dla dzieci w wieku 2 i 3 lata

20.09.2018 czwartek

🕠 16:45 – 17:30

Zajęcia dla dzieci w wieku 4, 5 i 6 lat

20.09.2018 czwartek

🕠 17:30 – 18:15

 

 

⏱Zajęcia trwają ok. 30-40 minut
🆓 Udział w lekcji jest bezpłatny
❓Po każdej lekcji będzie czas na rozmowę z lektorem lub możliwość zapisu dziecka na kurs.

 

Ze względu na limit miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 📞 692 70 83 83

 

Lekcje pokazowe

Lekcja pokazowa jest organizowania specjalnie dla maluchów, które rozpoczynają przygodę z językiem angielskim i ich rodziców. W trakcie zajęć otwartych, dzieci uczestniczą w zabawach i ćwiczeniach językowych, które są częścią kursu Teddy Eddie. Zajęcia nastawione są na komunikację oraz aktywne uczenie się i utrwalanie poznanych słówek w trakcie zajęć. Rodzice w tym czasie, mają możliwość obserwowania, jak dzieci przez zaangażowanie w zabawę uczą się angielskiego.

 

Metoda Teddy Eddie

Teddy Eddie and his sock, czyli Teddy Eddie i jego skarpetka to licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Głównym założeniem metody jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego zajęcia są wypełnione komunikacją w języku angielskim od pierwszych zajęć. Jak zachęcamy dzieci do używania języka? Korzystamy z tego co dzieci lubią najbardziej czyli: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Autorki programu czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym.

więcej o metodzie: https://edubears.pl/teddyeddie/