lekcje pokazowe

Lekcje pokazowe z metodą Teddy Eddie (2019)

wpis w: Aktualności, Blog | 0

Roczne kursy metodą Teddy Eddie dobiegają końca, przed nami wakacje i czas odpoczynku. Pozwól jednak, że jeszcze zaprosimy Cię na wrześniowe lekcje otwarte.

Lekcje otwarte

We wrześniu w placówkach Centrum Edukacyjnym Feniks odbędą się lekcje otwarte dla dzieci i rodziców poszukujących kursów angielskiego dla przedszkolaków. Lekcje odbywają się w dwóch grupach. Każda grupa dedykowana jest odpowiedniej grupie wiekowej. Zajęcia odbędą się dla dzieci w wieku 2 i 3 lat oraz dla dzieci w wieku 4, 5 i 6 lat. Zajęcia trwają ok. 30-40 minut, a udział w nich jest zupełnie bezpłatny. Po każdej lekcji przeznaczamy czas na rozmowę z lektorem prowadzącym zajęcia na zadawanie pytań lub możliwość zapisu dziecka na kurs.

Ze względu na limit miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 📞 692 70 83 83

Dlaczego organizujemy lekcje otwarte

Lekcja pokazowa jest organizowania specjalnie dla maluchów, które dopiero rozpoczynają przygodę z zajęciami dodatkowymi i językiem angielskim oraz dla ich rodziców. W trakcie zajęć otwartych, dzieci uczestniczą w zabawach i ćwiczeniach językowych, które są częścią kursu Teddy Eddie. Zajęcia od samego początku nastawione są na komunikację oraz aktywne uczenie się i utrwalanie poznanych słówek w trakcie zajęć. Rodzice w tym czasie, mają możliwość obserwowania, jak dzieci przez zaangażowanie w zabawę uczą się angielskiego.

 

Metoda Teddy Eddie

Teddy Eddie and his sock, czyli Teddy Eddie i jego skarpetka to licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Głównym założeniem metody jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego zajęcia są wypełnione komunikacją w języku angielskim od pierwszych zajęć. Jak zachęcamy dzieci do używania języka? Korzystamy z tego co dzieci lubią najbardziej czyli: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Autorki programu czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym.

Więcej o metodzie znajdziesz na naszej stronie metoda Teddy Eddie oraz na stronie Twórców https://edubears.pl/teddyeddie/

Ze względu na limit miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy na lekcje otwarte pod numerem 📞 692 70 83 83