angielski dla dzieci

Lekcja otwarta z Misiem Teddy Eddie!

wpis w: Aktualności | 0

Zastanawiasz się nad zapisaniem swojego malucha na zajęcia językowe? Nie jesteś pewny czy Twoja pociecha jest już gotowa na zajęcia? Lekcja otwarta jest właśnie dla Ciebie!

Na czym polega lekcja otwarta

Lekcja otwarta jest organizowania specjalnie dla maluchów, które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem angielskim. W trakcie zajęć dzieci zachęcane są do zabaw i ćwiczeń językowych, które są częścią kursu Teddy Eddie and His Sock czyli Teddy Eddie i Jego Skarpetka. Zajęcia nastawione są na komunikację i aktywne wykorzystanie nowych pojęć przez dzieci. A rodzice w trakcie zajęć mają możliwość obserwowania jak dzieci angażują się w zabawę i uczą jednocześnie.

Jak zapisać się na lekcję

Liczba miejsc na każdą lekcję otwartą jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy. Aby zgłosić chęć udziału w lekcji otwartej razem z dzieckiem, prosimy o kontakt z nami:
pod numerem 692 708 383 lub
wysyłając do nas wiadomość na adres kontakt@edufeniks.com

Terminy najbliższych lekcji otwartych

Lekcje pokazowe dla dzieci w wieku 2 lat trwają około 30 minut, a dla starszych dzieci około 45 minut. Po każdej z nich będzie możliwość zadania lektorom pytań odnośnie zajęć i metody, a także możliwość zapisów na kurs.

Najbliższe dostępne terminy:

 12.06.2018
godz. 16:45
zajęcia dla 2-latków

 12.06.2018
godz. 17:30
zajęcia dla 3-4-latków

 12.06.2018
godz. 18:45
zajęcia dla 5-7-latków

 

W trakcie zapisu będziemy Państwa prosić o podanie wieku dziecka, by zarezerwować miejsce w odpowiedniej grupie.

 

Do zobaczenia!